Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

Atpakaļ

Smaguma mešana



Priekšlikums
2015.g.pirmoreiz Latvijas mēroga sacensībās ir iekļauta smaguma mešana vīriešiem un sievietēm.Lai popularizētu šo vieglatlētikas veterānu sac. disciplīnu manuprāt nepieciešams arī rekordu tabulā apstiprināt rekordus.Pirmās oficiālās Latvijas mēroga sacensības bija Baltijas čempionāts jūnija sākumā Valmierā. Tie arī tad varētu būt pirmrekordi.Nākamās sacnsības ir Latvijas sporta spēles Bauskā 17;18;19.jūlijā kur visi var piedalīties. Kā domā Latvijas veterānu sporta vadība un citi entuziasti.


Rakstu ievietoja: I.Miķelsons
     Komentēt ->
iAoKbgG25
Datums: 2015-08-24

Krietnumu piekopju jau kopÅ” iztcieu savu pirmo vārdu vēl kā zÄ«dainis, kad atrāvos no mātes kreisās krÅ«ts, lai tā mani pārliktu pie labās: paldies . Kad mÅ«su bariņa draugs IvariņŔ, kas bija vietējā policista dēls, nosprieda, ka arÄ« viņŔ grib bÅ«t kruts un iejusties starp ciema čaļiem es parādÄ«ju krietnuma augstāko pilotāžu. IvariņŔ ļoti saindējās ar alkoholu, taču es viņu neļāvu puiÅ”iem pamest grāvmalē. Mēs viņu ainesām lÄ«dz slimnÄ«cas durvÄ«m un nospiedām zvana pogu. (durvis bija aizlēgtas, lai visādi dzērāji naktÄ« nelien slimnÄ«cā) Kad zvena skaņas ieskandināja tukÅ”os limnÄ«cas gaiteņus un lika dežūrmāsai atrauties no Verdzenes Izauras atkārtojuma skatÄ«Å”anās, mēs aizbēgām. Tajā naktÄ« Ivariņu aizveda uz rajona centra slimnÄ«cu atkačāt. Es biju krietns.ArÄ« kaķēnu un kucēnus cenÅ”os slÄ«cināt kamēr acis vēl nav atvēruŔās, lai dzÄ«vnieciņiem nebÅ«tu jācieÅ”. Laikam jau lauku cilvēks pats par sevi ir krietnāks, kā pilsētas indÄ«go gaisu elpojoÅ”ais.Tagad sēžot saules akmens divpadsmitajā stāvā un pierakstot savas pārdomas, ceru, ka Ŕī latviskā vietne veldzēs manus apvÄ«tuÅ”os krietnuma dÄ«gstus un es atkal varÄ“Å”u sevi saukt par pilntiesÄ«gi krietnu cilvēku.



Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA