Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

59991

Pa Lūša pēdām caur Toruņu, Valmieru, Bausku, Lyonu uz I Latvijas Čempionātu vieglatlētikā veterāniem Jēkabpilī
05.09.2015


Ar izciliem sniegumiem un mērķtiecīgumu vieglatlētikas arēnā sporta veterāni rāda priekšzīmi jaunāko paaudžu sportistiem. Kopīgiem spēkiem ar Latvijas Vieglatlētikas Savienības, Latvijas Sporta Veterānu Savienības, Latvijas vieglatlētikas veterānu asociācijas un pašvaldību atbalstu, vieglatlētiku, kā visu sporta veidu karalieni esam stiprinājuši un cēluši gaismā ar neskaitāmām uzvarām un labotiem rekordiem. Latvijas vārdu spilgti esam ierakstījuši Eiropas un pasaules čempionātu rezultātu listēs un citu valstu dalībnieku – konkurentu vidū.

Šajā sezonā Latvijas veterānu izlase aizvadījusi nozīmīgus startus Eiropas čempionātā vieglatlētikā, kas norisinājās marta beigās Polijas pilsētā Toruņā. Nozīmīgs posms aizvadīts arī Valmierā, par ko gan citu sacensību organizatori, gan dalībnieki teic lielu paldies valmieriešiem Līgai un Raitim Ravinskiem, par atbildības uzņemšanos sarīkojot lieliskā gaisotnē pavadīto Baltijas čempionātu vieglatlētikā veterāniem, 13.-14. jūnijā. LSVS 52.sporta spēļu finālposms Bauskā, 18.-19. jūlijā bija, kā lielākais divdienu iesildīšanās mačs pirms vieglatlētu - senioru lielākā gada notikuma – Pasaules čempionāta, kas šogad tiks aizvadīts no 4.-16.augustam Francijas pilsētā Lyonā. Mājās palicēji un īkšķu turētāji novēl ikvienam Latvijas vārda cildinātājam pasaules arēnā gūt pārliecību pār sevi, pozitīvas atmiņas, izcilus rezultātus, rekordu birumus un, protams, arī medaļas!

Pēc aizvadītās tūres pasaules čempionātā atvelciet elpu un ar lieliem burtiem savā kalendārā ierakstiet 5. septembri. Šajā dienā visi ceļi vedīs uz Jēkabpils stadionu, kur svinīgi kopā ar pilsētas talismanu Lusillo tiks kopīgi atklāts I LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM. Šajā dienā, ikvienam būs iespēja apliecināt savu patriotiskumu ar dalību šajā nozīmīgajā vieglatlētikas sporta pasākumā. Latvijas čempiona tituli visās vecuma grupās tiks izcīnīti šādās disciplīnās: dāmām -100 m, 400m, 800m, 3000m, augstlēkšanā, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, lodē, šķēpā, diska mešanā, 5000m soļošanā. Kungiem - 100 m, 400m, 1500m, 5000 m, augstlēkšanā, tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, lodē, šķēpā, diska mešanā, 5000m soļošanā. Pārsteigumu netrūks visas dienas garumā, čempioni, kā arī 2.-3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar Latvijas Vieglatlētikas savienības medaļām, absolūti labākā rezultāta īpašnieks katrā disciplīnā tiks pie oriģināla čempionāta krekliņa, apbalvošanas laikā čempionāta dalībnieku vidū tiks izlozētas laimīgās lozes ar čempionāta prezentbalvām, augstvērtīgākā čempionāta rezultāta uzrādītājiem sieviešu un vīriešu konkurencē specbalva no sporta veikala, pēc savu disciplīnu startiem būs iespēja enerģiju atgūt baudot gardo bukstiņputru, Lusillo būs atvērts foto sesijai visas dienas garumā. Nenokavē, pieteikšanās līdz 1.septembrim jekabpilssc@inbox.lv . Galvenokārt neaizmirsti iepazīties ar nolikumu: www.lat-athletics.lv; www.lvva.lv; www.jekabpilssc.lv mājas lapās.

Sacensību programma      Nolikums     Pieteikuma veidlapa

Esi viens no tiem, kurš savu vārdu ieraksta I Latvijas čempionātā vieglatlētikā veterāniem!

Aiva Jakubovska
Jēkabpils sporta centra
direktora vietniece
      Atpakaļ