Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

Jūrmalas sporta veterānu komandā startējušo dzimšanas datumi 19.03.2014

Janvāris
Boriss Antonovs  02.01.1948
Sandra Gosa 07.01.1961.
Vija Zīlīte 09.01.1961.
Julians Garančs 10.01.1936.
Valda Zdanovska 11.01.1956.
Ēriks Ankipāns 11.01.1953.
Dmitrijs Tarvids 11.01.1948.
Romans Bogomolovs 12.01.1977.
Vladimirs Tomošeks 16.01.1962.
Adrija Muša 21.01.1974.
Staņislavs Viļjuns 22.01.1963.
Kristīne Gosa 28.01.1986.

Februāris
Andris Miķelsons 02.02.1943.
Pāvels Holodņuks 02.02.1956.
Dace Faituša 10.02.1968.
Ervīns Timermenis 10.02.1975.
Aivars Gedulis 10.02.1967.
Rolands Šmits 10.02.1958.
Jurijs Botvinko 10.02.1961.
Jānis Drulle 16.02.1950.
Elga Babre 16.02.1973.
Rita Kacija 19.02.1973.
Gaļina Kuriloviča 21.02.1968.
Normunds Velps 24.02.1967.
Vladimirs Soboļevs 24.02.1948.
Agrīte Cīrule 25.02.1960.
Inta Kāposta 26.02.1963.
Laura Ločmele 26.02.1960.
Sergejs Markavecs 27.02.1969.

Marts
Mārtiņš Zirnis 05.03.1971.
Ligita Ķirse 07.03.1963.
Igors Kutepovs 07.03.1966.
Sergejs Seļutins 09.03.1956.
Juris Kalašņikovs 17.03.1971.
Ivars Dumarāns 23.03.1968.
Ludmila Janukoviča 25.03.1963.
Vitālijs Umbraško 30.03.1941.

Aprīlis
Inga Roze 02.04.1980.
Jevgenijs Čistjakovs 04.04.1966.
Aldis Putns 06.04.1949.
Ilmārs Švehs 08.04.1961.
Ruslans Smirnovs 10.04.1976.
Pēteris Maļeckis 15.04.1957.
Valērija Astafjeva 16.04.1962.
Normunds Gulbis 17.04.1968.
Pāvels Sedko 21.04.1973.
Viktors Vasiļjevs 21.04.1952
Jolanta Davidoviča 27.04.1963.
Marija Zaricka 30.04.1968.
 Aleksandrs Glazovs 30.04.1970.
Normunds Paško 30.04.1967.

Maijs
Jevgenijs Gaļickis 01.05.1932.
Nikolajs Praksins 07.05.1949.
Jurijs Viktorovs 15.05.1965.
Kristīne Krūka 18.05.1974.
Viktors Terentjevs 22.05.1975.
Kaspars Kalsons 24.05.1978.
Jānis Helvigs 27.05.1958.

Jūnijs
Romāns Princs 03.06.1965.
Fjodors Ivanovs 03.06.1957.
Irēna Sareika 04.06.1956.
Deniss Gorba 07.06.1970.
Juris Miltiņš 08.06.1959.
Dmitrijs Bražņikovs 09.06.1967.
Rūdolfs Mežeckis 09.06.1963.
Ļevs Veselovskijs 11.06.1941.
Indulis Jansons 12.06.1946.
Jurijs Seņkovs 16.06.1974.
Ivars Šūpulnieks 22.06.1956.
Igors Ivanovs 22.06.1970.
Jānis Vanuška 23.06.1951.
Gints Korzāns 26.06.1968.
Arvīds Irbe 27.06.1964.
Vladimirs Jefimenko 28.06.1952.
Arnis Janbergs 30.06.1966.


Jūlijs
Normunds Kārklis 02.07.1963.
Nikolajs Poļakovs 02.07.1975.
Dainis Zeps 03.07.1948.
Valts Šūna 04.07.1967.
Dmitrijs Želtovs 04.07.1974.
Irēna Jansone 11.07.1972.
Aleksandrs Titovs 11.07.1978.
Aigars Vilnītis 13.07.1967.
Uldis Feldmanis 15.07.1963.
Gaidis Gailītis 16.07.1962.
Viktors Lazarenko 21.07.1970.
Anna Titova 22.07.1978.
Sergejs Skorikovs 26.07.1972.
Oļegs Voroņins 28.07.1975.
Jānis Skrebelis 31.07.1962
Jēkabs Kamparzāle 31.07.1948.

Augusts
Mihails Perhovs 02.08.1965.
Igors Isajevs 04.08.1957.
Artūrs Zakreševskis 07.08.1971.
Aleksandrs  Rassohins 10.08.1949.
Svetlana Kazanceva 14.08.1951.
Aigars Pilskalns 16.08.1968.
Jānis Skribis 19.08.1976.
Sergejs Sofins 28.08.1962.

Septembris
Viktors Safutins 02.09.1946.
Česlavs Strižko 05.09.1958.
Jeļena Titova 06.09.1979.
Lāsma Janberga 06.09.1962.
Daina Mitrova 10.09.1960.
Guntis Švābe 11.09.1961.
Andrejs Baumanis 14.09.1972.
Ģirts Miķelsons 17.09.1964.
Andris Bērziņš 20.09.1952.
Jeļena Gorba 24.09.1939.

Oktobris
Ainārs Dudarevs 04.10.1966.
Zigmunds Čakšs 06.10.1960.
Jurijs Petrovskijs 07.10.1964.
Sanda Erbsa 12.10.1963.
Vladimirs Pomanovs 21.10.1951.
Vjačeslavs Ļiņevs 22.10.1946.
Dmitrijs Pagens 28.10.1955.
Vasīlijs Petrovs 31.10.1941.

Novembris
Andris Avens 01.11.1961.
Aleksandrs Čapulis 01.11.74.
Uldis Zeitmanis 04.11.1966.
Eduards Ostreiko 11.11.1967.
Ilona Kārkliņa 11.11.1952.
Igors Karpušovs  12.11.1972.
Juris Griķis 15.11.1947.
Jurijs Vasiļjevs 17.11.1961.
Ģirts Paulis 19.11.1972.
Aivars Stārasts 23.11.1959.
Jeļena Nikonova 28.11.1959.

Decembris
Boriss Galkins 03.12.1976.
Ineta Āboliņa 06.12.1962.
Natālija Volkova 07.12.1970.
Uldis Klempers 08.12.1949.
Aivars Konstantīnovs 16.12.1951.
Jevgenijs Ivanovs 18.12.1963.
Andrejs Jevsejevs 20.12.1959.
Solvita Kaļva 21.12.1973.
Līvija Muša 26.12.1947.
Nikolajs Smirnovs 26.12.1951.
Sarmīte Belte 26.12.1963.
Vadims Arakčejevs 30.12.1963.



FEBRUĀRIS 05.02.2014

Bauskas novada jubilāri 2014!

Kārlis Štelms 07.02.1923 galda teniss
Voldemārs Balodis 13.02.1936 sporta darbinieks, peldēšana
Māris Krūmiņš 15.02.1961 futbols
Gints Vecelis 15.02.1969 florbols
Jānis Buks 25.02.1938 volejbols
Aivars Melderis 26.02.1964 vieglatlētika, florbols

 

Valkas novada jubilāri 2014!

Vēsma Selga 01.02.1961 vieglatlētika slēpošana
Uldis Sūna 05.02.1959 galda teniss
Vladimirs Makutenens 08021970 slēpošana
Ivars Eislers 12.02.1934 vieglatlētika
Ivars Lācis 13.02.1963 riteņbraukšana
Ainis Blūms 16.02.1951 biatlons
Andris Stolbovs 18.02.1938 brīvā cīņa
Ivars Joksts 19.02.1964 vieglatlētika