top of page

Cienījamie sportisti un sporta organizatori!

Pēdējie divi gadi ir bijuši liels izaicinājums gan sporta organizācijām, gan arī pašiem sportistiem. No 2021. gada 1. jūlija Latvijas Republikā tika realizēta administratīvi teritoriālā reforma. Tagad mums ir 36 novadi un 7 valstspilsētas. Līdz ar to notika izmaiņas arī pašvaldības pārstāvošajās sportistu komandās. Administratīvi teritoriālās reformas radītās izmaiņas ir ņemtas vērā, izstrādājot LSVS pašvaldību 59. sporta spēļu nolikumu. Veiktas izmaiņas komandu kopvērtējumu noteikšanas sistēmā.

Covid 19 pandēmija ir ietekmējusi sporta spēļu norisi, sarežģījot gan sacensību organizēšanu, gan sportistu iespēju tajās piedalīties. Tomēr mēs kopīgi, pārvarot visus šķēršļus, esam spējuši veiksmīgi noorganizēt sacensības un priecāties par sportistu nelokāmo gribu un viņu panākumiem. Esam gatavi jauniem izaicinājumiem 2022. gadā.

LSVS valde, un īpaši šī Nolikuma izstrādes darba grupa, ir centusies ņemt vērā saņemtos priekšlikumus sporta spēļu organizācijas uzlabošanā. Paldies visiem, kuri ir bijuši aktīvi, pauduši savu viedokli un palīdzējuši mūsu kopīgajā darbā.

Man patiess prieks, ka šajā lielu pārbaudījumu laikā spējat turpināt treniņus un esat gatavi jauniem startiem. Novēlu visiem izturēt un uzvarēt! Tiekamies LSVS pašvaldību 59. sporta spēļu sacensībās! Lai visiem laba veselība un možs gars!


LSVS prezidents

Ivans Klementjevs50 views
bottom of page