top of page
AdobeStock_494192700.jpeg

Sit, Jānīti, vara bungas,
Sakur Jāņu uguntiņu,
Lai sanāk Jāņa bērni
Jāņu svētkus nosvinēt.

Priecīgus Līgo svētkus un skaistu Jāņu dienu!

LSVS valde

LSVS Pašvaldību 59. sporta spēļu
finālsacensības SMAIĻOŠANĀ un
KANOĒ airēšanā
(18.06.2022 JELGAVĀ);
AIRĒŠANAS SLALOMĀ 
(24.07.2022 BAUSKĀ)

IMG_9410.jpg

   LSVS 59. sporta spēles Bauskā

ir noslēgušās.

   Veiksmīgi noslēgušās LSVS pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, volejbolā, minifutbolā (6x6), rokasbumbā un basketbolā Bauskā, kā arī finālsacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā Jelgavā. Ar sacensību rezultātiem iepazīties sadaļā LSVS sporta spēles.  

   Šogad vieglatlētikā kopvērtējumā ar 474 punktiem 1. vietu ieguva Daugavpils valstspilsētas sportisti, 2. vietā ar 472 iegūtajiem punktiem - Rīgas pilsētas vieglatlēti, bet 3. vietu ar 470 punktiem izcīnīja Ogres novada sportisti. Sacensībās piedalījas arī vieglatlēti no Lietuvas un Igaunijas.

   Minifutbolā piedalījās 19 komandas. Minifutbola sacensībās trīs vecuma grupās uzvarēja Daugavpils valstspilsētas sportisti. Basketbola sacensībās par uzvaru cīnījās 17 komandas, volejbolā startēja 11 komandas, bet rokasbumbā – 6 komandas.

   Finālsacensībās smaiļošanā un kanoe airēšanā Jelgavā piedalījās 32 airētāji, kuri cīnījās divās distancēs - 200 m un 2000 m - četrās vecuma grupās.

   LSVS pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensību atklāšanas parādē piedalījās 29 pašvaldību komandas. Par elegantāko komandu tika atzīta Kuldīgas novada komanda. Par atraktīvākajām tika atzītas Līvānu novada komanda un Madonas novada komanda.

   Negaidīts pārsteigums vieglatlētikas sacensību apbalvošanas laikā - viens no apbalvotajiem Rīgas valstspilsētas komandas sportistiem  bildināja savu iecerēto līgavu. Bildinājums tika pieņemts ar spēļu dalībnieku skaļiem aplausiem un prieka saucieniem. Lai vairāk mums šādu prieka brīžu!

   Pateicība visiem finālsacensību dalībniekiem par startēšanu sacensībās un izturību. Liels paldies Bauskas novada pašvaldībai par mums doto iespēju rīkot šīs sacensības un atbalstu sacensību norisē! 

   Aicinām sporta veterānus – seniorus sākt gatavoties nākamā gada LSVS pašvaldību 60. sporta spēlēm, kuru norise tiek plānota Valmierā Jāņa Daliņa stadionā.

LSVS valde

12_show.php.jpg
ban_s_3013.jpg
ban_s_2866.jpg
Без названия.png
ban_s_2532.jpg
ban_s_3008.jpg
ban_s_3129.jpg
bottom of page