top of page

Aizvadītas LSVS 60. sporta spēles

     Latvijas sporta veterānu – senioru saime veiksmīgi aizvadījusi Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru savienības 60. sporta spēles. Dalībnieku skaita ziņā lielākās notika piecos sporta veidos 15. un 16. jūlijā Valmierā – vieglatlētikā, volejbolā, minifutbolā (8x8), rokasbumbā un basketbolā.  Savu dalību sacensībām bija pieteikuši  462 vieglatlēti. Sportisti sacentās dažādās vecuma grupās – dāmas no 30+ līdz 90+ gadiem, kungi no 35+ līdz 90+ gadiem. Finālsacensībās minifutbolā piedalījās  17 komandas (600 dalībnieki) no 12 pašvaldībām. Šajā sporta veidā K 35 un  K 50  grupā cīnījās  6 komandas. Nākamais komandu sporta veids aktivitātes ziņā bija basketbols, kur dalībai finālsacensībās tika pieteiktas 19 komandas. Arī volejbolā piedalījās  19  komandas. Lielāku aktivitāti varētu vēlēties no handbola entuziastiem, jo tika saņemti pieteikumi tikai no 7 pašvaldību komandām. Lai arī konkurence šajā sporta veidā bija mazāka, cīņa bija spraiga.     

     Valmiera bija gatavojusies laipni uzņemt visus sportistus un viņu atbalstītājus. Kā vienmēr mūsu sporta svētki sākās ar sporta spēļu dalībnieku parādi. Šoreiz parādi bija iespēja vērot Jāna Daliņa  stadionā, kurā notika svinīga 60. sporta spēļu finālsacensību atklāšana. Sportistus sveica ar uzrunu  Valmieras novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Olmanis un Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks sporta jautājumos Guntis Apinis. Sporta spēļu atklāšanas parādē kopā ar savu pašvaldības komandu soļoja arī Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis, Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko  un Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, kurš pat savas pašvaldības komandā startēja spēļu finālsacensībās rokasbumbā. Varbūt tieši tādēļ Ludzas novada pašvaldības rokasbumbas komanda ieguva 1. vietu šajā sporta veidā? Sporta spēļu dalībniekus priecēja Valmieras pūtēju orķestris “Brīvprātīgie ugunsdzēsēji”. Sportisti varēja novērtēt Cēsu BJC un Siguldas novada Jaunrades centra apvienotās komandas “Diverse Styles Crew” break dance entuziastu sniegumu.                  

     Pašvaldību komandas sevi radoši prezentēja dalībnieku parādē, jo atraktīvākās tika apbalvotas. Pēc spēļu atklāšanas bija iespēja stiprināt sportisko garu ballē.

     Pašvaldību komandas sevi radoši prezentēja dalībnieku parādē, un atraktīvākās komandas tika apbalvotas. Pēc spēļu atklāšanas bija iespēja stiprināt sportisko garu ballē.

     22. jūlijā ar 26 komandu piedalīšanos pludmales volejbola finālsacensībās tiks noslēgtas Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru savienības 60. sporta spēles. Paldies visiem, kuri startēja, atbalstīja, līdzi juta un radīja kopā būšanas prieku!

            Turpinām treniņus! Gatavojamies jauniem startiem!

 

            Turpinām treniņus! Gatavojamies jauniem startiem!

 LSVS prezidents:  I. Klementjevs

(Olimpiskais čempions)

ban_s_3013.jpg
ban_s_2866.jpg
Без названия.png
ban_s_2532.jpg
ban_s_3008.jpg
ban_s_3129.jpg
bottom of page