top of page
            Latvijas sporta veterānu – senioru saime gatavojas Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru savienības 59. sporta spēļu 26 sacensībām, kuras notiks šā gada 18. un 19. jūnijā Bauskā.

   Finālsacensības notiks piecos sporta veidos – vieglatlētikā, volejbolā, minifutbolā (6x6), rokasbumbā un basketbolā. Šobrīd savu dalību sacensībām ir pieteikuši jau 403 vieglatlēti. Sportisti sacentīsies dažādās vecuma grupās – dāmas no 30+ līdz 90+ gadiem, kungi no 35+ līdz 90+ gadiem. Komandu sporta veidos aktīvākie ir minifutbolisti, dalībai finālsacensībās minifutbolā pieteiktas komandas no 13 pašvaldībām. Šajā sporta veidā K 50 grupā cīnīsies 9 komandas. Nākamais komandu sporta veids aktivitātes ziņā ir basketbols, kur dalībai finālsacensībās jau pieteiktas 12 komandas. Bet daudz neatpaliek arī volejbols ar 11 pieteiktajām komandām. Lielāku aktivitāti vēlētos no handbola entuziastiem, jo pagaidām saņemti pieteikumi tikai no 5 pašvaldību komandām. Lai arī konkurence šajā sporta veidā būs mazāka, cīņa solās būt diezgan spraiga. 

Bauskas pils.jpg

      2022. gada 18. jūnijā Jelgavā notiks arī LSVS pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās piedalīsies 40 airētāji. Ceru uz dalībnieku aktīvu pieteikšanos, jo airēšanas sacensības pēc ilgāka laika perioda ir iekļautas sporta spēļu programmā.

    Bauska gatavojas laipni uzņemt visus sportistus un viņu atbalstītājus. Kā vienmēr mūsu sporta svētki sāksies ar sporta spēļu dalībnieku parādi. Šoreiz parādi būs iespēja vērot no Bauskas pašvaldības ēkas līdz pat Bauskas stadionam, kur notiks svinīga 59. sporta spēļu finālsacensību atklāšana. Bauskas stadionā spēļu atklāšanā sporta spēļu dalībniekus priecēs Tautas deju kolektīva “Jandāls” (vadītāja T. Ļisovcova) priekšnesumi. Aicinu pašvaldību komandas parādē prezentēt sevi radoši, jo atraktīvākās komandas tiks apbalvotas. Pēc spēļu atklāšanas būs iespēja stiprināt sportisko garu ballē.

     Novēlu visiem spēļu dalībniekiem labus panākumus startos! Medaļas un apbalvojumi Jūs gaida! Lai valda sacensību gars un laba oma saulainā laikā!

LSVS prezidents - I.Klementjevs

LSVS Pašvaldību 59. sporta spēļu
finālsacensības SMAIĻOŠANĀ un
KANOĒ airēšanā
(18.06.2022 JELGAVĀ);
AIRĒŠANAS SLALOMĀ 
(24.07.2022 BAUSKĀ)

IMG_9410.jpg

LSVS Pašvaldību 59. sporta spēļu
finālsacensības
BAUSKĀ (18.06.22 - 19.06.2022)

  • Vieglatlētika

  • Volejbols

  • Minifutbols (6x6)

  • Rokasbumba

  • Basketbols

Informatīvā vēstule

Bauskas finalsacen. (1).jpg

Reģistrācija visiem sporta veidiem ir beigusies!

ban_s_3013.jpg
ban_s_2866.jpg
Без названия.png
ban_s_2532.jpg
ban_s_3008.jpg
ban_s_3129.jpg
bottom of page